KRYŠTOF

Proč právě k nám?

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior

Proč právě k nám?


Dětství je čas objevování

Některé školky věří, že dětství je časem her. Jiné ho zas považují za čas učení. U nás jsme však jiného názoru. Ve školce Kryštof věříme, že dětství je především časem objevování.

Ačkoli naučíme vaše děti perfektně anglicky, nepovažujeme se za vzdělávací instituci. Disponujeme zkušenými a kvalitně připravenými lektory, kteří vytvářejí takové prostředí, ve kterém děti snadno objeví svůj potenciál. Nabízíme jim pomocnou ruku, aby postupně dokázaly vše samy. Děti v předškolním věku vidíme jako bezednou studnu kreativity a inspirace. Nejen proto víme, že k úspěšnému objevování potřebují svobodu a prostředky. A to je přesně to, co jim poskytujeme. Pomáháme vašim dětem objevovat nový svět!


Proč právě k nám?

1. Cizí jazyky výlučně s rodilými mluvčími

Jsme pyšní na to, že naše školka má tým certifikovaných lektorů z nejrůznějších koutů světa. Jejich celodenní přítomnost přináší výsledky ve velmi krátkém čase (efekt tzv. imerze do jazyka).

2. Osobní a přátelský přístup

Školka Kryštof není anonymní řetězec institucí schovávajících se za líbivou image. Jádrem naší školky jsou skuteční lidé, kteří milují děti. Celý personál, od učitelek až po vedení, se každý den snaží o to, aby se každému dítěti dostalo maximální pozornosti.

3. Skvělé úspěchy absolventů

To, že máme výborné know-how pro práci s dětmi, nejlépe dokládají úspěchy našich absolventů. U těch totiž není neobvyklé, že například již v patnácti letech úspěšně složí zkoušky CAE. Certifikát CAE je o stupeň nadřazený už tak ceněnému FCE.