fbpx

KLC pro dospělé

H3R3 W3 R 4U!

Naši lektoři jsou profesionálové, kteří vás naučí angličtinu milovat. Budete tak mít dalšího koníčka!

TO BE OR TO SPEAK ENGLISH!

S námi se nikdo nebude ostýchat mluvit! Své práci rozumíme. Učení je hra, která nás s vámi baví hrát.

IMAGINE WITH JOHN LENNON

You are in a dark room. How do you get out? V kurzech angličtiny s námi dostaneš odpověď nejen na tuto otázku.

KLC dospělí

Kolumbus Language Club pro dospělé nabízí výuku ANGLIČTINY, NĚMČINY, ŠPANĚLŠTINY, ITALŠTINY a pro cizince samozřejmě i ČEŠTINY.

Objevte s námi a pro vás nový svět, svět nových možností, svět nových obchodních i osobních přátel!!!

Chcete jim to říct? Chcete jim to napsat? Chcete se naučit vyjadřovat se a rozumět při telefonickém rozhovoru s klientem, partnerem nebo blízkým přítelem? Pak pro nás bude potěšením Vás to naučit!

ČÍM JSOU NAŠE KURZY ZAJÍMAVÉ?
Kolumbus nabízí individuální a firemní výuku, při které používá metodu, která Vás zaujme svou bezprostředností, účinností a schopností objevit ve Vás jazykový cit. Vychází z našich nemalých osobních profesních zkušeností v oblasti jazykové výuky. Naše metoda, založená na představě o učebním materiálu, je nejen vysoce efektivní, ale i zajímavá. V centru každé lekce je příběh, o kterém si klient-začátečník utvoří představu v mateřském jazyce. Klient s jazykovými znalostmi si tuto představu vytváří pomocí cizího jazyka. Toto nám umožní okamžitě používat nová slova i gramatiku, a tak připravit podmínky pro konverzaci i na té nejnižší možné úrovni.

Prostory výuky

Ideálním prostředím jsou naše příjemně zařízené učebny, snadno dostupné autem i MHD. Teplé i studené nápoje jsou vám zdarma k dispozici.

Lokality

KLC KRYŠTOF, Bratří Čapků 26, Praha 10, 101 00

KLC KRYŠTOF, Olešská 3391/14, Praha 10, 100 00

KLC KRYŠTOF, Sadová 61, Černošice 252 28

Na základě Vašeho přání vyučují naši lektoři i na Vašem pracovišti. I zde je ale potřeba zvolit optimální prostor a čas výuky tak, aby výuka byla co nejvíce efektivní a přinesla očekávané výsledky.

Náš cíl

PROČ s KLC?

  • věříme, že náš cíl je i vaším cílem: učíme vás cizí jazyk skutečně používat. Snahou našich lektorů je naučit vás volnému formulování vlastních myšlenek vytvořením základní nebo rozšířením stávající slovní zásoby.

Přirozená, pohotová a plynulá komunikace v cizím jazyce se u nás stává samozřejmostí a vaší výhodou při práci, studiu i cestování

  • kromě našich vlastních materiálů, dle přání profesně orientovaných a korespondujících s vaší profesí, využíváme též osvědčených titulů z nakladatelství OXFORD, CAMBRIDGE, MACMILLAN, LONGMAN, LANGENSCHEIDT, HUEBER a dalších. Jejich výběr je předmětem jednání.
  • nabízíme také přípravu ke složení mezinárodně uznávaných jazykových certifikátů počínaje zkouškou PET
Lektoři kurzů

NAŠI LEKTOŘI JSOU TU PRO VÁS – průvodci jazykové výuky jsou nejen kvalifikovaní čeští učitelé, ale i rodilí mluvčí případně zahraniční lektoři s vysokou úrovní angličtiny odpovídající rodilému mluvčímu, kteří jsou schopni za pomoci cíleně vybraných materiálů ve Vás probudit již dříve získané znalosti a aktivovat schopnosti, o kterých jste možná dosud ani netušili.

Od našich lektorů, vedle jejich samozřejmé jazykové dokonalosti, vyžadujeme i profesionální přístup k výuce i k přípravě na ni.

Podrobnější informace o našem lektorském týmu a o lektorech samotných se dozvíte na stránce NAŠI LEKTOŘI .

Cenová nabídka

Cena zahrnuje výuku včetně případných kontrolních testů. Probíhá-li výuka v našich prostorách, jsou Vám k dispozici teplé i studené nápoje.

  • cena za výukovou jednotku v trvání 50 min individuální = 450 Kč + 21 % DPH
  • cena za výukovou jednotku v trvání 50 min firemní (1-4 klienti) = 490 Kč + 21 % DPH

Dále nabízíme:

  • společné setkání u nás v klubu pro vytvoření optimálního výukového plánu
  • prezentační hodina zdarma
  • klub aktivních maminek, výuka v dopoledních hodinách
  • KRYŠTOF ANGLICKÁ ŠKOLKA pro kluky a holčičky 2,5-7 let vedená rodilými mluvčími
  • KRYŠTOF CLUB JUNIOR pro mladší i starší školáky 6-18 let vedený rodilými mluvčími

Anglická školka Kryštof

Kryštof
Club Junior

 

KLC
pro dospělé