fbpx
+420 604 204 889 info@klckrystof.cz

KLC pro dospělé

H3R3 W3 R 4U!

Naši lektoři jsou profesionálové, kteří vás naučí angličtinu milovat. Budete tak mít dalšího koníčka!

TO BE OR TO SPEAK ENGLISH!

S námi se nikdo nebude ostýchat mluvit! Své práci rozumíme. Učení je hra, která nás s vámi baví hrát.

IMAGINE WITH JOHN LENNON

You are in a dark room. How do you get out? V kurzech angličtiny s námi dostaneš odpověď nejen na tuto otázku.

KLC dospělí

Kolumbus Language Club pro dospělé nabízí výuku ANGLIČTINY, NĚMČINY, ŠPANĚLŠTINY, ITALŠTINY a pro cizince samozřejmě i ČEŠTINY.

Objevte s námi a pro vás nový svět, svět nových možností, svět nových obchodních i osobních přátel!!!

Chcete jim to říct? Chcete jim to napsat? Chcete se naučit vyjadřovat se a rozumět při telefonickém rozhovoru s klientem, partnerem nebo blízkým přítelem? Pak pro nás bude potěšením Vás to naučit!

ČÍM JSOU NAŠE KURZY ZAJÍMAVÉ?
Kolumbus nabízí individuální a firemní výuku, při které používá metodu, která Vás zaujme svou bezprostředností, účinností a schopností objevit ve Vás jazykový cit. Vychází z našich nemalých osobních profesních zkušeností v oblasti jazykové výuky. Naše metoda, založená na představě o učebním materiálu, je nejen vysoce efektivní, ale i zajímavá. V centru každé lekce je příběh, o kterém si klient-začátečník utvoří představu v mateřském jazyce. Klient s jazykovými znalostmi si tuto představu vytváří pomocí cizího jazyka. Toto nám umožní okamžitě používat nová slova i gramatiku, a tak připravit podmínky pro konverzaci i na té nejnižší možné úrovni.

JOIN us ONLINE!
Často jste se přesvědčili, že ovládat cizí jazyk má pro vás mnoho výhod, ale nějak jste se „necítili“ docházet do kurzů. Věřte, že ONLINE výuka jazyka vám může nabídnout mnoho výhod, a proto neváhejte! Brzy tak budete moc odpovědět na otázku DO YOU SPEAK ENGLISH? YES, I DO.
A zmiňované výhody?
Kouzlo má pohodlí našeho domova *připojení je možné kdekoliv *šetří váš čas *materiály online jsou vám kdykoliv k dispozici *pro snadnou orientaci je možné sdílení obrazovky
Vhodné je to pro všechny ⇒ vyzkoušejte 30 minut výuky na zkoušku zdarma a případně se podívejte na naší nabídku ONLINE LEKCE ANGLIČTINY_nabídka
Nabízíme skupinovou výuku pro 3-4 studenty ale i individuální.
Co budete potřebovat?
Pouze internetové připojení a PC/notebook/tablet/mobil *na vás necháme, kterou online aplikaci si zvolíte, rádi vám však doporučíme*výhodou je headset (sluchátka a mikrofon)
Kontaktujte nás co nejdříve a dejme se do toho společně!
KEEP LEARNING and STUDY ONLINE!

Prostory výuky

Ideálním prostředím jsou naše příjemně zařízené učebny, snadno dostupné autem i MHD. Teplé i studené nápoje jsou vám zdarma k dispozici.

Lokality

KLC KRYŠTOF, Olešská 3391/14, Praha 10, 100 00

KLC KRYŠTOF, Sadová 61, Černošice 252 28

Na základě Vašeho přání vyučují naši lektoři i na Vašem pracovišti. I zde je ale potřeba zvolit optimální prostor a čas výuky tak, aby výuka byla co nejvíce efektivní a přinesla očekávané výsledky.

Náš cíl

PROČ s KLC?

  • věříme, že náš cíl je i vaším cílem: učíme vás cizí jazyk skutečně používat. Snahou našich lektorů je naučit vás volnému formulování vlastních myšlenek vytvořením základní nebo rozšířením stávající slovní zásoby.

Přirozená, pohotová a plynulá komunikace v cizím jazyce se u nás stává samozřejmostí a vaší výhodou při práci, studiu i cestování

  • kromě našich vlastních materiálů, dle přání profesně orientovaných a korespondujících s vaší profesí, využíváme též osvědčených titulů z nakladatelství OXFORD, CAMBRIDGE, MACMILLAN, LONGMAN, LANGENSCHEIDT, HUEBER a dalších. Jejich výběr je předmětem jednání.
  • nabízíme také přípravu ke složení mezinárodně uznávaných jazykových certifikátů počínaje zkouškou PET
Lektoři kurzů

NAŠI LEKTOŘI JSOU TU PRO VÁS – průvodci jazykové výuky jsou nejen kvalifikovaní čeští učitelé, ale i rodilí mluvčí případně zahraniční lektoři s vysokou úrovní angličtiny odpovídající rodilému mluvčímu, kteří jsou schopni za pomoci cíleně vybraných materiálů ve Vás probudit již dříve získané znalosti a aktivovat schopnosti, o kterých jste možná dosud ani netušili.

Od našich lektorů, vedle jejich samozřejmé jazykové dokonalosti, vyžadujeme i profesionální přístup k výuce i k přípravě na ni.

Podrobnější informace o našem lektorském týmu a o lektorech samotných se dozvíte na stránce NAŠI LEKTOŘI .

Cenová nabídka

Cena zahrnuje výuku včetně případných kontrolních testů. Probíhá-li výuka v našich prostorách, jsou Vám k dispozici teplé i studené nápoje.

  • cena za výukovou jednotku v trvání 50 min individuální = 540 Kč + 21 % DPH

Dále nabízíme:

  • společné setkání u nás v klubu pro vytvoření optimálního výukového plánu
  • prezentační hodina zdarma
  • klub aktivních maminek, výuka v dopoledních hodinách
  • KRYŠTOF ANGLICKÁ ŠKOLKA pro kluky a holčičky 2,5-7 let vedená rodilými mluvčími
  • KRYŠTOF CLUB JUNIOR pro mladší i starší školáky 6-18 let vedený rodilými mluvčími

Anglická školka Kryštof

Kryštof
Club Junior

 

KLC
pro dospělé