fbpx
+420 604 204 889 info@klckrystof.cz

Dobry den, bylo to perfektni, konverzace, zjistovani, co potrebuji, nastaveni temat. Jsem moc spokojena, doufam, ze Rebecca taky.

M.J.

Březen 2024

Barču angličtina baví, což mě moc těší. Dnes povídala, že by chtěla chodit do skupinky.

Syn bude nastupovat v září do první třídy, má letos angličtinu ve školce 1. rok. Rádi bychom, aby docházel od září do Kryštofa.

H.C.

Únor 2024

Dobrý den, 

moc děkujeme za pozitivní hodnocení od lektorky, udělalo nám to velkou radost a s radostí budeme dále Kristinku podporovat v jazykové výuce. Ráda bych také ocenila náplň kurzu a přístup Jenny, u Kristinky je to jeden z nejoblíběněšjích „předmětů“, i když se jedná o kroužek.

B.V.

Leden 2024

… co se týče Františka – pravidelně si každý den dělá Duolingo (již přes rok) tudíž je možné, že má některé složitější věci zautomatizované 😊 František je, i přes svoje prvotní obavy z nového lektora, spokojený, myslím, že Daniel mu nahradí Danyla, na kterého František nemůže zapomenout. Výběr učebnice samozřejmě nechávám na Vás. Já jsem ráda, že si František našel pozitivní vztah k angličtině, což se nám společně podařilo 😊

M. CH.

Říjen 2023

Dobrý den!

Dovolte mi touto cestou předat poděkování Danielovi za perfektní přípravu  Honzy na certifikaci. Honza úspěšně zdolal zkoušky a získal certifikaci C1.

M.CH.

Říjen 2023

Velmi děkujeme za junior club za celý tento školní rok.

Chtěla bych zejména poděkovat panu lektorovi Danielovi za jeho trpělivost, veškeré úsilí a zejména velmi pozitivní přístup a nadšení. Holky angličtina velmi bavila (i když moc neposedí na místě), Daniel byl vždy velmi přátelský a příjemný a snažil se, aby se zejména aktivity měnily a hodina nebyla jednotvárná. Velmi si ceníme jeho proaktivního přístupu a toho, že vždy připravil celou řadu materiálů, která dělala hodinu zábavnou, i že má velmi trpělivý a lidský přístup a smysl pro humor.

L.P.

Červenec 2023

Dobrý den, velmi děkuji za závěrečnou zprávu, to je fajn služba pro studenty, jinde jsem se s ní nesetkala.

M.J.

Červenec 2023

Děkuji za pochopení. Domnívám se, že spolupráce s Jenny jej posunula zas o kousek dál, za což jí děkuji.

J.F.

Květen 2023

Dobrý den, zasílám přihlášku pro Barču a Zdendu. 

Barunka se v AJ díky Kryštofovi moc hezky posunula. Máme z hodin radost a děkujeme skvělé lektorce. Už teď se těší na další hodiny a věřím, že i bráška si to bude užívat stejně.

K.D.

Červenec 2023

Co se týká zpětné vazby na lektorku, tak s Ellen jsme maximálně spokojeni a byli bychom moc rádi, pokud by s holkami pokračovala.

Současně jsme vám chtěli mnohokrát poděkovat, jak moc jste nám vycházeli vstříc. Moc si toho vážíme.Děkujeme

J.P.

Květen 2023

Dobrý den!

Majda na angličtinu chodí ráda a myslím si, ze její angličtina je na vysoké úrovni, za co vděčíme Vaším lektorům, takže z naší strany není vůbec nic na co bych chtěla se zeptat.

P.S.

Duben 2023

Dobrý den, moc děkujeme za zpětnou vazbu. Barča si kroužek velmi užívá a má ho ráda 🙂

S přáním hezkého dne,

D

Únor 2023

Dobrý den, moc děkuji za hodnocení, jsme spokojení. Moc děkujeme Jenny a vedení KLC Kryštof.

S pozdravem,

NG

Únor 2023

Dobrý den paní Lovasová,
děkuji oběma lektorům za obsáhlé hodnocení přístupů mých synů k angličtině a moc se těšíme na spolupráci ve druhém pololetí.

S pozdravem

MCH

Leden 2023

Este dodatocne by som chcela pochvalit beh organizovany KLC Krystof v Radotine minulu jesen – velmi prijemna a profi zorganizovana akcia, velmi sa nam pacilo 🙂

TD

Leden 2023

Dobry den,

dekujeme moc za hodnoceni Elisky. Vyuka anglictiny ji u Vas bavi a to je nejdulezitejsi. 

Dekuji.

BS

Leden 2023

Dobrý den,
mockrát děkujeme za hodnocení, takové hodnocení se čte opravdu krásně Sofinka už delší dobu říká, že jí angličtina, arts and crafts i WC baví, což mě moc těší, moc děkujeme, za jakékoliv změny, které měly tento efekt. Sofi zmínila, že jsou někde oddělené skupinky, tak možná tím?

Každopádně moc děkujeme a mějte se krásně,

LD

Leden 2023

Dobrý den paní Lovasová,

děkujeme za zaslání Isabellčina hodnocení, vede si moc dobře a do školy a na angličtinu chodí ráda. Takže naše velké díky za Váš přístup a snahu a motivaci pro děti.

Už se těším, až jí večer hodnocení přečtu.

Hezký den,

RK

Leden 2023

Dobrý den,

děkujeme za zaslání podkladů.
Co se týká zpětné vazby – syna učí lektorka Jenny a jsme spokojení všichni. Syn prokazatelně vykazuje pokroky a na hodinách se nenudí.

S pozdravem a přáním hezkého dne

KV

Listopad 2022

Dobrý den,

moc Vám děkuji za foto! Nejen z fotky, ale i z Medinýho vyprávění se mi potvrzuje, že výběr školky byl perfektní.

Zatím o všem vypráví s nadšením😀

Hezký den i Vám,

MC

Listopad 2022

Krásné odpoledne, paní Lovasová,
moc děkujeme za hodnocení. Ráda bych zmínila, že jsme velice spokojení s výukou, a především naše dcera se na hodiny moc těší! Rádi bychom pokračovali i v následujícím školním roce – jak je to, prosím, s přihláškami?
Současně bychom chtěli přihlásit i mladší dceru, která po prázdninách nastoupí do 1. třídy na stejné škole.
Děkuji za zprávu a přeji krásné léto.

MN

Červenec 2022

Dobrý den,

je mi líto, nebudeme pokračovat, Jesse přijali na VŠ v Plzni, tedy bude nemožné docházet k Vám, mimochodem, výuka se projevila, protože u maturity jsme měli 100 % z didaktického testu a jedna celkově, za to mnohokrát děkuji, je to Vaše velká zásluha.

Mějte se pěkně.

OF

Červenec 2022

Dobrý den!

Přeji Vám krásné prázdniny a jen mi ještě dovolte poslední věc, musím Vám poděkovat, jelikož lekce s Kryštofem (vlastně Jeremym) Františkovi moc pomohly. Dokonce byla výborná z angličtiny na vysvědčení.

MCH

Červenec 2022

Děkujeme moc za fotky a za super rok!

Těšíme se na příští školní rok s Vámi! 🙂

Hezké prázdniny přeji!

MG

Červen 2022

Dobrý den, paní Lovasová, ráda bych vám touto cestou poděkovala za to, že jste Eliho přijali během nastartovaného školního roku a vytvořili mu takové prostředí, do kterého se rád vrací/el. Moc nás těší, jak se pomaličku rozmlouvá anglicky a motivovalo nás to k tomu, abychom na děti nemluvili jen česky a francouzsky, ale také anglicky.

SJ

Červen 2022

Dobrý den, Emil říkal, že tento týden byla poslední lekce angličtiny s Jamiem, což nám vůbec nedošlo. Chtěla jsem celému Kryštofovi a hlavně Jamiemu moc poděkovat za skvělé lekce. Emil tam chodil velmi rád a neustále opakuje, že Jamie je ten nejlepší učitel na celém světě 🙂 Přejeme vám všem krásné léto a Emil už se prý teď těší na nové lekce v září!

MJ

Červen 2022

Dobrý den, paní Blahovcová, v příštím školním roce se obě naše dcery (Tonička i Viktorka) budou muset intenzivně připravovat na přijímačky, takže bohužel budeme muset masivně ubírat i z dalších aktivit, abychom to časově všechno poskládali. Ač jsme tedy byli s výukou s Jenny velmi spokojeni, budeme to muset s koncem tohoto školního roku již ukončit, aby to holky všechno stíhaly. Děkuji za pochopení a veškerou dosavadní spolupráci!

RD

Červen 2022

Dobrý den, kluci už úspěšně odmaturovali a nyní budeme čekat na jakou vysokou školu a kam se dostanou. Nejspíš to ale bude mimopražská univerzita, takže Vaše služby v příštím školním roce nevyužijeme. Každopádně moc děkujeme za dosavadní spolupráci, která kluky v angličtině opravdu hodně posunula dopředu.

JK

Červen 2022

Dobrý den, Ivanko, moc dekujeme Vám i Tjaše s Asiminou, Natálka přijela úplně nadšená 🙂

KK

Květen 2022

Dobrý den, za Honzu sděluji, že vzhledem k přijetí na šestileté gymnázium nebude příští rok pokračovat s Clilem. Moc děkujeme za skvělou práci v projektu Clil a zejména moc děkujeme Kim – úžasné učitelce, která dokázala Honzu posunout hodně dopředu! Přejeme mnoho úspěchů!

AZ a PR

Květen 2022

Dobrý deň, Ema sa dostala na 8-leté gymnázium, takže nebude v CLILe pokračovať. Držím palce, aby sa Vám darilo! CLIL je skvelý program, som velmi rada, že sme mali túto možnosť. 

LT

Květen 2022

Velmi dekujeme za zpetnou vazbu od Kristy, slovní hodnocení i on-line konzultace jsou pro nas uzitecne. Anicce se na anglictine libi a s Kristou se ji velmi dobre pracuje, vyuka anglictiny v teto podobe nam dela radost.

LC

Leden 2022

… děkujeme za zaslané hodnocení Anežky i Vojty. Jsme moc rádi, že oba obdrželi takové hezké hodnocení. Nepochybně je to i výsledkem vynikající práce vašich lektorů. Zaslouží si také naše velké uznání.

Ať se vám práce daří i v této nelehké době.

VK

Leden 2022

Díky za zprávu, hned bych se vrátil do školkových let…kdybych měl takovou školku…

Hezký víkend!

ŠT

Říjen 2021

… jinak bych ještě chtěla pochválit letní příměstský tábor, na kterém dcera byla (3. termín Rio) – byla moc spokojená a moc si to užila. I já mohu potvrdit, že lektorky byly za tu chvilku, co jsem je každý den viděla, velmi příjemné a ochotné.

HZ

Září 2021

… Honza se dostal na osmileté gymnázium na Českolipské.

Byli jsme s Vaší výukou moc spokojeni a myslím, že Honza se hezky rozmluvil a ztratil ostych. Tímto Vám moc děkujeme.

Zdravíme a přejeme hezký zbytek prázdnin.

P a HP

Srpen 2021

… Tyra byla z navratu do skolky tak nadsena, ze me od patku premlouva, ze chce i tento tyden do skolky. Tak jsem ji slibila, ze se jen zeptam, zda ciste nahodou nejsou tento tyden v summer camp na skalce volna mista, ze bych ji tam treba od stredy do patku jeste dala. Diky moc

EH

Červenec 2021

Dobrý den, moc děkuji za hodnocení. Jsme velice spokojení s Jenny.

NG

Červen 2021

Dekujeme za lektorske hodnoceni, ktere nas potesilo i ve forme certifikatu:-).

Velke podekovani je pro Ryana, byl naprosto skvely, jeho vyuka mela formu, ktera deti bavila a pri konecne lekci byla Andrejka smutna, ze uz se jedna o posledni lekci.

AZ

Červen 2021

Děkujeme Vám za zaslané hodnocení. Udělalo nám všem radost.

Červen 2021

Děkujeme za hodnocení a za flexibilitu při domlouvání náhrad a online výuky.

Přeji Vám krásné léto a v září se budeme těšit!

BF

Červen 2021

Moc dekujeme za video i cely skolni rok! Verime, ze navstevovat vasi skolku ma pro Ondru smysl a moc nas tesi, kdyz nas treba na dovolene prekvapil tim, ze si “povidal” s kamaradem z Anglie… zkratka se nebal s nim dorozumet a to pokladame za velky uspech! Prace pani ucitelek si proto velice vazime.

FM

Červen 2021

Moc Vás zdravím a děkuji Vám i lektorkám za Vaši práci pro naše děti.Uvidíme se ještě příští školní rok. Eliška bude dělat přijímačky na English College a věříme že se tam díky tomuto programu bez problémů dostane.

ML

Červen 2021

100% s nami prosim pocitejte i od zari. Se slecnou Jenny jsme max spokojeni.

PK

Červen 2021

Jirka od příštího školního roku přestupuje na jinou školu, takže programu CLIL a WClub se už účastnit nebude. Chtěla bych Vám moc poděkovat za práci a přínost pro jeho angličtinu, zařadili jej tam do první, nejlepší skupiny angličtinářů ve třídě. Je to skvělý výsledek.

VG

Červen 2021

Děkuji za zaslané informace. Jsme moc spokojení s průběhem kurzů a s přístupem Vaší lektorky. Prosím o přihlášení Vojty na Vaší angličtinu na příští školní rok. 

OM

Červen 2021

Děkuji za zaslané informace a rovněž moc děkuji za hodinu navíc, za materiály a za Jenny, která je naprosto skvělá. Kluci ji mají hrozně rádi a já také 🙂 Kluci budou na hodiny chodit jistě i příští školní rok. Ještě jednou Vám i všem kolegyním děkuji a přeji už jen krásné dny.

MJ

Květen 2021

Moje dcera nastupuje do 1.ročníku ZŠ Burešova a ráda bych jí přihlásila na kurz andličtiny. Starší dcera Rozárka chodila a byli jsme všichni moc spokojení. Bylo by možné mi zaslat přihlášku?

KP

Květen 2021

Jsme moc spokojeni s tím, jak jste si celý kolektiv Kryštofu poradili s hodně těžkým školním rokem, jak jste výuku zorganizovali, Adélka i Maruška díky tomu udělaly s angličtinou obrovský posun. Mockrát děkujeme za energii, kterou jste do toho všeho vložili, byla to opravdu veliká pomoc našim dětem.

AG

Duben 2021

…  Jinak bych opět ráda poděkovala všem Vašim lektorkám, hodiny angličtiny jsou ze všech online hodin absolutně ty nejlepší.

IA

Duben 2021

Kati má lekce připravené skutečně hezky, mě osobně se moc líbí, jak s dětmi pracuje a snaží se je zapojit.  Celkově jsem byla při online výuce překvapena, jak je vlastně Berenika schopná reagovat a co se naučila, i když vidím, že docházka jednou týdně je málo.

KB

Březen 2021

Chtěl bych ocenit, jak vaše lektorky dlouhodobě zvládají on-line výuku. Dokáží si nastavit pravidla a vést výuku tak, aby dávala smysl a přinášela výsledky i za těch náročných podmínek. Vyřiďte jim naše uznání a poděkování. Zároveň bych chtěl ještě dodatečně poděkovat za zaslané pololetní slovní hodnocení našich dětí. Poskytlo to nám i dětem hodnotnou zpětnou vazbu.

VK

Březen 2021

Mockrát děkujeme za zaslané hodnocení. Slovné hodnocení vnímáme jako přínosné a nabízí nám pohled na práci našeho syna v rámci anglického jazyka. Také jsem interpretovala hodnocení Jakubovi, který na to reagoval pozitivně, a moc ho to motivovalo se zlepšovat v angličtině i dál.

VS

Březen 2021

Děkujeme za nápady co s dětmi dělat a jak se nenudit. Chtěla bych poděkovat i Mariell, jak reaguje na děti (Matouš online zvládá sám) a Nině, jakou obrovskou trpělivost má s malými dětmi. Oba onliny jsou moc pěkné a děti baví! 

VP

Březen 2021

Moc děkuji za spolupráci a ochotu. Reese má hodiny moc pěkně vymyšlené. 

PK

Březen 2021

Dobrý den, také děkujeme za on-line výuku. 

Máme pocit že Kryštůfek má prostor se nyní zlepšovat… A nás jako rodiče to motivuje mu více pomáhat, vidíme jak a s čím si hrát. Děkujeme, mějte se hezky všichni. 

MK

Březen 2021

Děkuji za milá slova k Vojtovi a za informace k pátku, Vojta se těší, že bude také „pracovat online“ jako zbytek rodiny – nevím, jak moc bude zaražený nebo ostýchavý, snad to půjde dobře 🙂

MH

Březen 2021

Viki byla moc nadšena hlavně z 2. části vysílání. Doufám, že by nám tohle mohlo pomoc a navázat na normální docházku.

SV

Březen 2021

Také bych ráda za nás zhodnotila on-line výuku jako opravdu povedenou. Reese i Katie jsou skvělé a Adélka je z aktivit, které jste připravili nadšená. 

LG

Březen 2021

Děkuji touto cestou Reese, její on- line lekce školky jsou moc pěkné!!!A celkově je to dobře zorganizováno! 

Březen 2021

Píši Vám ohledně té zpětné vazby. Nám se lekce moc líbila, Kati u dívek umí pěkně udržet pozornost tím, jak je zapojuje. Až v samotném závěru mi přišlo, že už Žofka pozornost trochu ztrácela, takže bych řekl, že nastavená délka lekce byla ideální. Delší lekce už by asi nefungovala, ale ani nemám pocit, že by to bylo nutné nějak zásadně krátit.

Děkujeme a doufáme, že příští týden budeme opět pokračovat!

JK

Březen 2021

Děkuji za včasné informace a veškeré zaslané materiály jako písničky pro Bebe, půlroční hodnocení atd. k online výuce mini CLUBu.

KB

Březen 2021

Nase dcera Anicka chodi v soucasne dobe na kurz s Kim ve ctvrtek. Anicče se kurzy velice libi, a mela by zajem chodit i vice.

Mohli by jste nam prosim dat vedet, zdali jsou v tomto ohledu nejake moznosti?

VE

Únor 2021

Děkuji mockrát za hodnocení, kterého si moc vážím. Je to pro nás hodně vzácné dostat zpětnou vazbu formou textu a popisu. Hodně nám to pomáhá při přípravě na lekce angličtiny s naší dcerou.

 

AP

Únor 2021

Díky za únorové WORLD CLUBy! Kristýnka byla naprosto nadšená:)

MK

Únor 2021

Moc a moc Vám děkuji, jsem na chlapečky moc pyšná a chtěla bych moc poděkovat za výuku a přístup Jenny, je skutečně skvělá, máme náramné štěstí,

Mějte se všichni moc hezky.

MJ

Leden 2021

Moc Vám děkuji za velmi hezké výstižné hodnocení Tomáška a Elišky.

 

MH

Leden 2021

Moc díky za pozitivní spatnou vazbu. Vážíme si Vaši práce především s prvňačkami a v této době.

JS

Leden 2021

Musím Vám říct, že Anetka je ve školce opravdu moc spokojená, chodí moc ráda, užívá si každý den a chodí domů plná dojmů, pořád vypráví, co se dělo. Za to bych Vám chtěla moc poděkovat! Líbí se jí i tematická odpoledne, vždy se těší! Řekla bych, že se ještě víc rozmluvila a zlepšila.

Veliký dík patří Vám i všem děvčatům, co se o děti starají!

TC

Listopad 2020

Moc diky za vše, co pro deti děláte, je o ne postarano jako v bavlnce👍👍👍

IL

Listopad 2020

… a ještě bych Vám chtěla poděkovat za hodiny CLIL s Kristou, náš Mikeš si naprosto užívá její laskavou, soustavnou a nejtrpělivější výuku a péči. Ona je skvělá!!

MB

Říjen 2020

 

Velmi ocenujeme vas pristup k online vyucovani v aktualne dobe. Diky!

AC

Říjen 2020

V příloze zasíláme přihlášku dcery pro pokračování angličtiny s Vaší jazykovou školou. Moc se na další společný rok těší smile

LM

Září 2020

Posílám Vám tento e-mail, protože dnes jsem dostala telefon jestli Matýsek bude chodit na AJ, bohužel jsem musela odmítnout protože jde na jinou školu, nevím jak všechno bude probíhat a doprava by byla komplikovaná atd….Bylo to s Vámi úžasných skoro 8let. Děkuji za skvělou péči,  za to že jsem se nemusela nikdy bát a věděla, že je spokojený a v bezpečí. Že jste ho naučili věci, která já bych neuměla, že měl hezké prostředí pro rozvoj anglického jazyka a že když už teď by teď šel do světa tak anglicky si vyřídí všechno co potřebuje a necítí v multikulturním prostředí žádný ostych ani zábrany!Veliké díky, že děláte svojí práci už tolik let, tak skvěle a srdcem.  Jste nej!

EP

Červenec 2020

Matyáš nakonec přestupuje na jinou školu, takže s programem CLIL už bohužel končí. Jsem moc ráda, že byl do programu zapojený, myslím, že se toho naučil opravdu hodně a je to i vaše zásluha, že úspěšně složil přijímací zkoušky z angličtiny smile

MH

Červen 2020

Hned jak budou kluci vědět rozvrh , tak se určitě ozveme, ať se můžeme co nejdříve domluvit na příští školní rok.

Závěrem ještě touto cestou moc děkuji Vám i Vašim lektorkám za letošní spolupráci, která byla jako vždy perfektní. vyřiďte jim prosím velké poděkování.

HK

Červen 2020

Děkuji Vám za zaslané hodnocení obou dětí. Děkuji také za to, jak byla výuka ve druhém pololetí vedena, byli jsme velmi spokojeni.

BT

Červen 2020

Přihlašuji našeho syna k výuce na příští školní rok.

Také bych Vám, i Vašim lektorkám Kim a Geena, chtěla touto cestou moc poděkovat za vaši práci.  I v této těžké době jste to, jako JEDINÉ, zvádly na VELKOU JEDNIČKU!!!!

A to máme srovnání, né jenom se školou v Černošicích…..

Velké poděkování Vám všem!!!!! Budeme se těšit na další hodiny angličtiny.

IA

Červen 2020

Anabel již nebude pokračovat v ZŠ Černošice příští šk. rok. Podařilo se jí uspět v přijímacím řízení na bilingvní gymnázium Nový PORG. Myslím, že velkou zásluhu na úspěchu v náročné přijímací zkoušce z angličtiny měl právě projekt CLIL, kterého se dcera od počátku v ZŠ Černošice účastnila. Ráda bych Vám i Kim a Geeně poděkovala za vstřícný a zároveň profesionální přístup, dceru hodiny velmi bavily a během koronové krize jste nám ukázali, že kvalitní výuka jazyka lze plnohodnotně probíhat i v on-line prostředí.

Ráda bych Vám popřála hodně zdraví, úspěchů a pokud někdy budete potřebovat kladné reference, jsme tu :-).

IC

Červen 2020

Chci moc poděkovat za Vaši výuku CLIL a zejména chci poděkovat paní Kim za její práci. Upřímně si myslím, že je to skvělá a výjimečná učitelka, která v případě našeho syna dokáže usilovnou a systematickou prací z něj „vymáčknout“ maximum. Sám vidím, jak se jeho angličtina výrazně zlepšila, ale myslím, že práce Kim pro něj má velký význam i v jeho životě obecně, ve smyslu rozvoje jeho kreativity a sebevědomí. Takže skvělá práce Kim  a celý Kryštof a ještě jednou děkuji!

PR.

Červen 2020

Děkujeme za vše, online výuka myslím pěkně nahradila výuku klasickou a Ondra je s Carrie jako lektorkou moc spokojený.

RR

Červen 2020

Emicka je ve skupince se Silvii velmi spokojena.

JB

Květen 2020

Dekujeme moc za informace a posilam taky pochvalna slova na online vyuku. Jsem z toho nadsena a vnimam jak velky pokrok Anezka udelala! smile 

AK.

Květen 2020

Dekujeme a jsme opravdu moc spokojeni. Chci se zeptat co v pristim roce, co byste nam navrhla jako pokracovani ? Holky budou v 6. tride a urcite minimalne Kristyna by chtela pokracovat. 

KS.

Květen 2020

Odvádíte vážně s celým týmem skvělou práci. Děkujeme za to. Děti to skutečně baví a berou on-line výuku angličtiny v dané hodiny již jako samozřejmost. Naštěstí máme doma dost PC a pokojů, tak to zvládáme i když jsme všichni připojení a pracujeme.

VK

Květen 2020

On-line výuka od Geeny je nabitá dobrou náladou, spoustou trpělivosti (děti často vykřikují, ptají se opakovaně apod. a Geena je vede nenásilně a s maximálním příkladem JÁ respektuji TEBE, za mě to funguje skvěle). Není to o výkonu, děti se učí respektu a zároveň řešení nesnází v cizím jazyce na dálku (chybí kniha, neví jak přeložit papír, nemá modrou pastelku). 

 

MŠ.

Květen 2020

Musím říct, že moc děkujeme Marielle, s jakou trpělivostí vede circle time a připravuje aktivity.

VP

Květen 2020

Musím potvrdit, že z našeho pohledu jsou hodiny velmi vydařené, lektorky zvládají výuku dětí skvěle, moc děkujeme za zajištění on-line výuky na této úrovni.

LG

Duben 2020

My jsme opravdu spokojeni s ucenim pres ZOOM.  Skoro od zacatku to funguje skvele 😊

 

IW

Duben 2020

Ráda bych poděkovala celému týmu CLIL za skvěle odvedenou práci s dětmi a profesionální přístup v období covidové krize. Líbila se mi rychlost, s jakou jste reagovali na vývoj situace a poskytli plnohodnotnou výuku, bez krácení hodin. Navíc se děti seznámily s novým pc prostředím, zlepšily se jejich pc znalosti a hlavně neztratily kontakt s lektory a kamarády. Dcera se na hodiny velmi těší a jsou vítaným zpestřením současných dnů. Kéž by se podobný plnohodnotný styl výuky povedl zavést ve škole i v jiných hlavních předmětech…

 

Ještě bych ráda poděkovala Kim a Geeně za pravidelné seznamování dětí s britskou angličtinou. Je důležité, aby děti „dostaly do ucha“ obě verze, přijímačky většinou zahrnují právě britskou angličtinu. 

IC

Duben 2020

Online hodiny jsou opravdu moc fajn, přijde mi, že děti jsou s nimi i víc samostatné.  Děkujeme.

 

DJ

Duben 2020

Děkuji Vám za mail a ještě jednou děkuji za výborně zorganizovanou online výuku, u jazyka je to moc důležité.

MH

Duben 2020

Online výuka je moc fajn. Jednak děti z učení tolik „nevypadnou“, jednak alespoň přes kamery vidí své kamarády. 

DJ

Březen 2020

Tiež sa rada pridám k pochvale, ako pružne ste zareagovali na túto situáciu. Vyučovanie on-line sme privítali, Ema má výrazne väčšiu motiváciu a zároveň si udržiavajú aj angličtinu, čo je skvelé. Rovnako chválim výber komunikačného nástroja Zoom, funguje super 👍

 

LT

Březen 2020

Já chci jen poděkovat za možnost těch online lekcí. Eliška má úterky s Carrie a Emmou moc ráda, vše klape a vidím na ní, že to je příjemné vytržení z té již hodně dlouhé izolace od kamarádů – vrstevníků.

Takže díky za to.

 

HL

Březen 2020

Děkujeme Vám za zařízení online výuky. Proběhlo to super.  Teo má radost, že viděl paní učitelku a spolužáky.

TM

Březen 2020

Online výuka je s lektory úžasná, Milánek se na tyto hodiny noc těší.

JB

Březen 2020

Také jsem Vám chtěla moc poděkovat za organizaci angličtiny, funguje to výborně – a zatímco my s manželem s distanční výukou našich studentů dost bojujeme a připadáme si jako ve sci-fi, tak Onda to bere naprosto přirozeně, naučil se ovládat historický notebook s Linuxem a dokonce si i sám hlídá časy, kdy se má připojit, stejně tak mu připadá normální hodina klavíru přes Skype…

Je super, že mohou takto pokračovat, u angličtiny je přímá komunikace důležitá…

Mockrát děkuji!

MH

Březen 2020

Děkujeme za možnost ve výuce angličtiny pokračovat tímto online způsobem, nášemu Ondrovi se lekce s Carrie strašně moc líbila. 

Ještě jednou díky!

RR

Březen 2020

Dobrý den, měla jsem obavy, že to bude složité… Podařilo se nám přihlásit trošku  později, ale pak už Kuba věděl jak na to. Super, moc se mu to líbilo a myslím, že už se těší na další lekci. Moc děkujeme ❤! 

MV a J

Březen 2020

Děkuji za ten on-line kurz. Na chvíli byl doma klid 🙂

NP

Březen 2020

Děkuji velmi za obě své dcery a péči, jaká se jim u Vás dostává. Jsou obě moc spokojené. 

SP

Leden 2020

Jsme velice potěšeni informací, že projekt CLIL bude mít návaznost i na druhém stupni. Jsme moc rádi, že Kája navštěvuje právě tuto třídu a skutečně již zaznamenáváme i jeho aktivní angličtinu, což je opravdu skvělé.

Martina M

Prosinec 2019

Dobrý večer, dnes proběhla první hodina a Sabča byl z nové paní učitelky Jenny nadšený. 🙂

JF

Prosinec 2019

Dobrý večer, děkujeme a potvrzuji za Barunku, že již překonala prvotní nechuť a začíná si angličtinu užívat, což je skvělé.

Petra K.

Prosinec 2019

Dobrý den, moc vám všem děkujeme za každodenní zprávy. Doslova se na ně s manželem těšíme! Když čteme co všechno podnikáte, je nám skoro líto, že nejsme na táboře taky. 🙂 Přejeme bezproblémový zbytek pobytu a těšíme na děti v sobotu. Děkujeme.

K.

Srpen 2019

Díky za perfektní informace, myslím, že děti musí být nadšené! Držím palce, ať vám vydrží počasí a výborná nálada.

P.T.

Srpen 2019

Dobrý den. Moc děkujeme za milé informace. Je vidět, že jsou všichni spokojení. Přejeme pěkný poslední den..

MK.

Srpen 2019

Milý Kryštofe, moc děkujeme za všechny zprávy a krasně připravený kemp. Barča, ač se jí prý stýskalo, si ho moc užila!

E.S.

Srpen 2019

Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou pravidelnou reportáž z fronty, ale hlavně celému týmu za péči o děti. Náš Jáchym přijel nadšený, prý „příští rok jede rozhodně znovu a školka Kryštof je skvělá“.

K.T.

Srpen 2019

Dobrý den, Děkujeme za zaslané hodnocení, které nás potěšilo. Toník si lekce opravdu užíval a i my pozorujeme pokrok, který za ten školní rok udělal. Od září Toník bude na Kryštofa opět a rád chodit. Přejeme hezké léto.

Z.

Červen 2019

Děkujeme za krásné hodnocení, které je oceněním také Vaši práce a úsilí.. 👏👏👍 Krásné léto!

JUDr. Tomáš Č.

Červen 2019

Dobrý den, děkujeme za výuku našich dětí v tomto školním roce. Byly jsme nesmírně pozitivně překvapeni Danielovou schopností se anglicky domluvit během výměnného pobytu s německou školou. Hannah na tom má jistě nemalou zásluhu.

K.T.

Červen 2019

 Měli bychom zájem, aby Eliška i nadále pokračovala. Letošní rok se jí velmi líbil – skupinka holčiček i lektorka Hannah byly úžasné. Děkujeme!.

H.L.

Červen 2019

Děkujeme za zprávu a jsme rádi, že CLIL bude pokračovat i v následujícím roce. Ještě malý komentář k výuce – Anabel je nadšená z projektu Harry Potter.

Ivana C.

Březen 2019

Dobrý den, moc děkujeme za zaslané milé hodnocení. Od Kryštůfka máme na Vaše hodiny angličtiny vždy pozitivní zpětnou vazbu. Způsob výuky se nám moc líbí. Naše poděkování prosím vyřiďte paní Hannah

Martin V.

Únor 2019

 Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení a přístup lektorky k dětem. Marianu výuka baví a chodí na ni moc ráda.

Jan V.

Únor 2019

Ráda bych Vám poděkovala za organizaci slovního hodnocení dětí CLIL. Velmi vítám, že jsou děti hodnoceny individuálně slovem a ne pouze známkou na vysvědčení.

Ivana C.

Únor 2019

Dobry den, moc dekuji, jsem rada, ze Adam dela pokroky. Zaroven zdravim pani lektorku a dekuji moc za trpelivost.

K.K.

Únor 2019

Děkuji za zprávu, potěšila mě. Zuzanka bude v angličtině s Kryštofem určitě pokračovat. Moc jí to baví.

Lucie L.

Únor 2019

Děkujeme za skvělou péči o naše děti v roce 2018.

A.H.

Prosinec 2018

Dobrý den, moc vám děkujeme, že jste se po celý rok věnovali našim dětem. Možná proto je Honzík tak nadšený a natěšený na další školní rok s Kryštofem. Děkujeme moc! 🙂

M.

Červenec 2018

Diky za vse co jste pro Toma udelali! 🙂

Z.

Červenec 2018

Dobrý den, děkujeme za hodnocení z junior klubu. Vážíme trpělivosti Hany, skutečně to s dětmi umí

L.P.

Červen 2018

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za rok s Vámi, s Vaší angličtinou a zejména poté i lektorce Hannah. Syn Jakub (ZŠ Burešova) byl z této výuky doslova nadšený. Chtěla bych se tímto zeptat, kdy mohu syna přihlásit na školní rok 2018/2019 

Jana P.

Červen 2018

Velmi ráda bych poděkovala Andrésovi za perfektní práci; našemu Adamovi se angličtina velmi líbila a dokonce se doma rád připravoval (obzvlášť věnoval péči přípravě domácího úkolu „My Monster“). 🙂 Velké díky Andrésovi!

K.K.

Červen 2018

Dobrý den, Kryštofe, po 6 letech v zahraničí na mezinárodních školách, které díky Vám zvládly naše děti skvěle, jsme se vrátili zpět domů do mezinárodní školy, o které bychom před tím ani nepremýšleli. A už 2. dítě ze 3 zde úspěšně „graduovalo“ a stejně jako to naše první, jde studovat do UK. Stále vzpomínáme na vše, co u Vás naše děti zažily, i když u Vás skončily před více než 8mi lety. 🙂

L.

Květen 2018

Navzdory skutečnosti, že styl výuky byl pro některé rodiče až příliš nestandardní, jsem si jistá, že je skvělý, neboť u Emy vidím znatelný pokrok. Díky moc!

L.

Duben 2018

Dobrý den, Filip byl z minulého film clubu nadšený. Určitě by rád zase přišel. Máte prosím 21.4. ještě volno? Děkuji.

M.V.

Březen 2018

Dobrý den, koukala jsem do kalendáře a Karolinka by mohla nastoupit do školky 26.2. Už ji strašně chybí školka. Krásné nám začíná mluvit, až koukám vždy, co se z ni sype. Dekuji.

Veronika T.

Únor 2018

Chcela som sa vám poďakovať za zorganizovanie kurzu, deti prišli vytešené a veľmi spokojné. Som rada, že ste prišli domov všetci – aj deti aj dospelí, v poriadku. Chce to božskú trplezivosť, pripraviť takúto akciu a aj ju prežiť vo fyzickom a psychickom zdraví 🙂

Ch.

Únor 2018

Velice oceňuji váš přístup k výuce! Přibližně před 20ti roky jsem měl možnost učit v 1. třídě základní školy, avšak postupem času jsem zjistil, že s dětmi nemám dostatečnou trpělivost. Vadilo mi také rušivé chování některých studentů vůči ostatním. Proto velice oceňuji vaši trpělivost, svědomitost a poctivost, se kterou se věnujete přípravě a vzdělávání vašich lektorů. Děkuji a přeji vám mnoho úspěšných studentů i spokojených rodičů.

Ivan M.

Únor 2018

Dobrý den, Vladimír přišel nadšený, film, aktivity. Děkujeme a moc se nám to líbilo.

Linda a Tomáš T.

Prosinec 2017

Dobrý den, dnešní divadlo se naší Barče moc líbilo a chtěla by opět na nějaké jít. Mohu poprosit o název divatelního týmu a kde se dají zastihnout? Mikulášská akce moc příjemná a cukroví máte také vynikající. :o) Děkuji.

J.

Prosinec 2017

Dobrý den, děkuji za zprávu z plavání. Včera jsme byli na plavání mile překvapení, co všechno děti umí a jak makají. Přístup instruktorů k dětem na jedničku.

Náďa P.

Listopad 2017

Dobrý den, závěrem bych ráda zdůraznila, že Erička je ve školce velmi spokojená, a to zejména díky obětavosti a profesionalitě Vašich učitelů. Moc Vám za to děkuji a chválím, kde jen mohu.. 

K.

Říjen 2017

Dobrý den, s blížícím se školním rokem opět uvažujeme o nejvhodnějším způsobu výuky angličtiny pro naše děti. Obě děti, Emílie i Daniel, navštěvovaly v předchozím roce hodiny konverzace s Hannah. Na základě jejich pokroku, který jsme mohli zaznamenat, jsme byli s lektorkou velmi spokojeni. 

K.T.

Srpen 2017

Dobrý den, Jonášovi se dnes ve školce moc líbilo, jen odešel domů v bačkůrkách a zapomněl si tam bíle tenisky. 🙂

Z.H.

Září 2017

Mily KRYSTOF tyme, dekujeme za vse, Bara si to s vami vsemi, jako vzdy, moc uzila a uz se tesi na pristi rok!

E.Š.

Srpen 2017

Dobrý den celému týmu do školky, chtěla jsem Vám moc poděkovat za Summer Camp, když jsem slyšela to nadšené vyprávění, měla jsem velkou radost že jsem Vás už před 5lety našla. 🙂 

E.P.

Srpen 2017

Chtěl bych moc poděkovat za Summer camp.. Malvína a Luisa přijely nadšené a velmi si to užily.. Děkujeme !

P.S.

Červenec 2017

Dobrý den, moc děkujeme. Lekce se Táničce moc líbí a baví ji. Andrese má velmi ráda a styl jeho výuky se jí líbí. I my vidíme za uplynulý rok posun. 

P.B.

Červenec 2017

Dobrý den, díky za skvělé, pečlivé a moc hezky napsané hodnocení. Je bezva, že se jako otec mohu spolehnout, že je Jáchym u vás v dobrých rukou a že jeho schopnost mluvit anglicky se zlepšuje. Přeji vám hodně dobrých žáků a spokojených rodičů a těším se na další spolupráci.

J.N.

Červenec 2017

Moc děkujeme! Bena hodiny moc bavily, věřím, že hodně přispěly k jeho dalšímu zlepšení v angličtině. Vlastně i v přijímacím testu, kde byla angličtina, měl výborný výsledek, aniž se na to jakkoli připravoval.

Lektorce tímto moc děkujeme a zdravíme. 

Ben odchází na gymnázium, takže v ZŠ NCP už pokračovat nebudeme. Nicméně, bych přivítala, pokud by se našla nějaká možnost rodilého mluvčího pro něj a jeho o rok starší sestru – třeba se něco podaří..

Barbora F.

Červenec 2017

Dobrý den, posílám přihlášku Jáchym na příští rok. Jáchym byl letos s lektorkou spokojen. Systém zadávání ukolů na webu byl funkční, v předchozích letech zadání úkolů většinou nepochopil a tak je raději nedělal. Dříve i když někdy měl úkol zapsaný v sešitě tak to bylo v jeho podání zmatené a beze smyslu. Osobně mám pocit, že se velmi zlepšíla Jáchomova výslovnost, je vidět, že s lektorkou hodně komunikují. Chápání významu hezky vyslovených slov zatím není ani 50%, stejně jako užití alespoň základní gramatiky. Ale to chápu jako Jáchymovy limity, se kterými sebelepší lektor těžko něco zvládne. Rozhodně jej letos angličtina baví, chodí tam s chutí a nebojí se vehementně pouštět do hovoru v angličtině – to vidím jako velký přínos koncepce Kryštofa a kvalitního lektora. Celkově jsme spokojeni.

I bychom přivítali delší čas strávený výukou, ale s jeho vytížeností a časovými možnostmi lektorů ve škole by bylo asi obtížné najít shodu.

D.N.

Červen 2017

Dobrý den, zasílám přihlášku Anežky na angličtinu pro příští školní rok. Anežce se angličtina moc líbila a říkala, že Madison byla skvělá.

Lenka P.

Červen 2017

Dobrý den, ráda bych poděkovala za možnost zúčastnit se hodiny AJ s Kim. Hodina byla velice vydařená, byla jsem spokojená a myslím, že angličtina takto má smysl. Kim je skvělá učitelka, má skvělé vyjadřování a umí děti velmi motivovat. 

Petra P.

Květen 2017

Mimochodem, musim se trochu pochlubit, ze dcera je jedna z nejlepsich v celem rocniku na anglictinu a obe lektorky (vloni Morgan, letos Leslie) na tom maji velky podil. Soukrome lekce maji vyznam. Dekuji!!!

M.K.

Duben 2017

Minulý týden jsme byli lyžovat v Rakousku. Byli jsme moc mile překvapeni, jak si Lucinka na winter campu skvěle zdokonalila styl. Sjela bez problémů prakticky jakoukoliv sjezdovku. 🙂

Dana J.

Únor 2017

Chtěla bych za sebe i za svého muže moc poděkovat všem, kteří se celý týden dětem s láskou a péčí věnovali a připravili pro ně úžasný zážitek na horách. Emil přijel nadšený, vyprávěl nám jak lyžoval, popsal nám jak má mít špičky u sebe a ruce na kolínkách, s nadšením povídal o sněžných frézách, bobování i tučňácích 🙂

My jsme zase každý den s velkým očekáváním a napětím čekali na Váš email a fotky a vždy jsme se z nich moc potěšili. Emil byl na celý týden mimo domov poprvé, ale díky Vaší péči a profesionalitě jsme to všichni zvládli s naprostou lehkostí.

Markéta J.

Leden 2017

Dobrý večer, musím vám vyseknout poklonu za tento učitelský tandem! Marielle a Hannah dohromady byly skvělé. A uměly si udržet pozornost a disciplínu! Také úroveň Aj u takto malých dětí byla obdivuhodná, smekám před vaší školou! Ještě jsem neviděla školku (ani soukormou), kde by takto malé děti uměly definovat slovo „cottage“, „wife“, atd v angličtině bez použití češtiny. Děti navíc vůbec česky nemluvily, mluvily v celých větách, s členy.. neskutečné!!!

Klára D.

Listopad 2016

Ráda bych vám poděkovala za velmi dobrou úroveň anglické konverzace. Moje dcera si hodiny s americkou lektorkou chválí.

B.Ž.

Listopad 2016

Jak se Péťovi lekce líbila? Určitě líbila, on je asi nejvíc rád, že tam chodí Julinka a Bára, tedy děti, které zná ze školky, protože se mu po školce a po Isaacovi pořád stýská. Na angličtinu se taky těšil, říkal, že už zapomíná ty slova. Byl moc rád, že potkal Marielle. A doma mluvil asi hodinu o tom co nakreslili, takže první dojmy určitě dobré.

A.N.

Září 2016

Dobrý den, jako loňský rok je Kája nadšená – včera povídala zážitky. Moc děkujeme za péči o Káju a Kája měla včera dotaz, do kolika let berete děti, že by ráda jela příští rok, ale neví, zda už nebude „velká“. 🙂

Tereza Č.

Červenec 2016

Dobry den, chteli jsme moc podekovat za tento rok ve skolce za Jakuba, udelal velky pokrok a Honzu mel moc rad, je to moc fajn skolka. Budem doporucovat dale:) a kdybychom meli treti:) nahodou tak vim kam pujde. Moc diky za vse! 

J.N. a Jakub

Červenec 2016

 Moc děkujeme za informace. Opravdu nemáme žádný problém ani stížnost. Holky mají Petru rády a za ty léta obě udělaly veliký pokrok. (až nám zakazují mluvit anglicky na dovolené). Jsou schopné sledovat seriály v angličtině a očividně se u toho baví..tak předpokládám, že tomu rozumí. 🙂

K.R.

Červenec 2016

Filip si lektorku velmi letos chválil. Příští rok bude na gymnáziu, tak už by to tady na angličtinu asi organizačně nestíhal. Tak děkuji za veškerou péči a vstřícnost, které se mu od vás dostávalo již od školky. 

D.N.

Červenec 2016

Martina byla velice spokojena a na anglictinu chodila vzdycky rada. Dekuji za tento pristup Morgane.

M.K.

Červenec 2016

Děkuji za zprávu a paní lektorce za hodnocení. V příštím školním roce Vítek nastupuje do školy v Praze a my se tímto s KLC loučíme. Děkujeme za výuku a pěkný přístup k dětem i rodičům. 

J

Červenec 2016

Chci Vám ještě jednou moc poděkovat, že jste Sofinku včera přijali! Bylo to pro Sofinku jak sen, tolik se tešila, když viděla znovu vaše ucitelky – byla nadšena. 🙂 Sofie potvrdila, že Sofia byla perfektní, dokonce 1hod tam spala, tak jsme moc moc rádi, že vše proběhlo hladce.

M.V.

Květen 2016

Jinak Verunka je stále nadšená a moc ráda na hodiny chodí, což je super.

K.P.

Květen 2016

Dobrý den, moc děkuji za nabídku, na konci června bychom měli odjet na tři roky do Indonésie, takže Kristina i Oliver budou pracovat na své angličtině tam. Doufám, že jejich začlenění do nového prostředí bude hladké a to i díky jejich dobré angličtině, na čemž má Vaše škola velkou zásluhu. Děkujeme.

Lenka P.

Duben 2016

Jsem rada, ze jste Oskara prijali do vasi skolky, kde se mu opravdu moc libilo a myslm, ze pobyt u vas mu po vsech strankach velice prospel.

Po prijezdu dcery do Cech jsem Oskara k vam do skolky uz tak casto nedoprovazela a nestihnu se s vami ani osobne rozloucit /pomaham mladsi dceri s novorozencem na opacnem konci Prahy.

Proto si dovolim vam podekovat alespon touto cestou – dekuji, dekuji, byly to opravdu krasne a uzitecne dny pro dite i pro nas dospele.

Mate skutecne skvelou skolku a v ni dobre zorganizovany tym.

Preji vam i cele skolce hodne stesti a pedagogickych uspechu a jeste jednou VELKY DIK!

Ivana B.

Duben 2016

Píši Vám ohledně výuky vašich lektorů cizích jazyků. Mám angličtinu i němčinu tady u nás ve firmě a opravdu bych Vám chtěla moc poděkovat i pogratulovat k výběru Vašich vyučujících. Dříve jsem měla na angličtinu Markétu J., nyní Helenku H. a Marianne C.. Všechny jsou naprosto skvělé, jak z hlediska znalostí, tak i přístupu – profesionální, dochvilné, ochotné a jazyk výborně ovládají. Jsem naprosto spokojená, jejich hodiny člověka opravdu obohacují. Nyní mi skončila výuka němčiny s Lukášem B.. Musím říct, že byl opravdová perla mezi německým lektory. Troufla bych si říci, že byl naprosto srovnatelný s rodilým mluvčím a navíc měl dokonalou znalost i teorie jazyka. Budu hodiny s ním nesmírně postrádat a kdyby neodešel, určitě bych chtěla s jeho hodinami pokračovat. Moc děkuji.

E.M.

Lsitopad 2015

Dobrý den, děkuji za zaslané informace. Z mé strany vše probíhá k plné spokojenosti, syna hodiny s paní Hannah opravdu baví, slovíčka „chytá“ a pamatuje si je a výslovnost je (podle mě) na velmi dobré úrovni.

J.J.

Listopad 2015

Dobrý den, i my děkujeme, že se mohl Erik zúčastnit tábora mimo Prahu, byl opravdu nadšený. 🙂

D.L.

Srpen 2015

Moc děkujeme za péči o Káju! Celou cestu domů nadšeně vyprávěla! Pokud nebude už „velká“ pro příští rok, chtěla by jet! 🙂

Ještě jednou moc díky za krásný prázdninový týden pro Káju, nám za zprávy a pěkné léto přeji.

C.

Srpen 2015

Děkuji za milé hodnocení. Musela jsem se usmát při poznámce paní učitelky, že jde o velmi veselou skupinu. Dovedu si je živě představit. 🙂 Barborce se angličtina moc líbila. Budu se snažit, abychom jí mohli v září opět přihlásit, kurzovné pro nás není zanedbatelné.

M.Č.

Červen 2015

Dobrý den, velice děkuji za všechny zprávy od Vás a závěrečné hodnocení, z naší strany je také naprostá spokojenost.

L.H.

Červen 2015

Upřímně – hodně dlouho jsme váhali a hodně se báli, ale nakonec vše dopadlo díky Vašemu teamu skvěle, Vládikovi se na Spring Campu moooooooc líbilo, doteď prochazíme poslané fotografie. Pokud jich máte více, moc rádi bychom dostali kopii, moc Vládika mrzelo, že nebylo dost fotek, jak jede na kole 🙂 a pak nám vyprávěl den po dni, co se dělalo a co všechno se naučil.

Ještě jednou moc děkujeme.

Gayane a Ivan

Červen 2015

Musím říct, že se nám u vás ve školce moc líbí. I to, že oba s mužem vidíme, že jste věnovali Báře na začátku hodně pozornosti a času, aby si ve školce dobře zvykla. Honza je skvělý. Nějvětší radost mám, že zůstává. To jste mě opravdu potěšili.

M.J.

Květen 2015

Je moc milé, že organizujete akce i pro rodiče, oceňuji to a je vidět , že se školce věnujete na 150%. 🙂

Ps: výlet na výstavu Gateway to space byl pro Matýska super, nadšení obrovské!!

Erika P.

Duben 2015

Dobrý den, za nás zase jedině pozitivní reakce, vaše paní logopedka vysvětlila Veronice jak říkat „s“ a za půl hodiny zvládla to, co v mém podání nikam nevedlo už delší čas… Z Míši jsem dostala jen to, že říkala „auto“, ale nevím, jak dalece byla v interpretaci přesná 🙂 

M.L.

Únor 2015

Dobrý den, děkuji za vaše nabídky. Natálka už do Kryštofa nechodí, už je to velká holka :-))). Teď na podzim si udělala FCE a o 3% procenta jí uteklo CAE. Tak na ní můžete být právem pyšní.

J.D.

Únor 2015

Děkujeme za lekce s Manelí, syn se na angličtinu vždy těší. Včera dětem připravila skvělou hodinu – vyráběly marcipánové ovocné obrázky, pochutnaly si, naučily se ovoce a byly úplně nadšené!! 🙂

L.H.

Únor 2015

Je nám opravdu líto, že se naše děti nemohou účastnit Vašich báječných akcích v daných termínech. Pokud ovšem budete, jako každý rok, pořádat letní tábory (od dubna dále), můžete s námi počítat. Mnohokráte děkujeme.

Jana D.

Únor 2015

Chtěla bych vyjádřit spokojenost s AJ, kterou naše dcera Bára ze 4.D Žernosecká navštěvuje. Lektorku Kim si moc pochvaluje.

Eva D.

Únor 2015

Mnohokrát děkujeme za péči a za účast Beky na Winter Campu. Rebeka přijela strašně nadšená, moc jsme z ní sice nedostali, ale jak říkáte, to přijde později. 🙂 Teď si vlastně vzpomínám, že ocenila nejlepší opečené špekáčky na světě… 🙂 a pak, že všechny holky měly jeden pokoj a že s nimi byla Adéla a že to bylo super! Moc děkujeme!

Jitka a Martin

Leden 2015

Jsme rádi, že Jakub chodí právě k Vám a že se mu ve školce líbí. 

R.

Prosinec 2014

Bohuzel se mi nepovedlo se v poslednim tydnu zastavit a podekovat Vam, za to jak pracujete s detmi a jak jste pripravili Evicku na prijimacky na skolu. To ze je pro nas vzdelani na prvnim miste byl i duvod, proc jsme Evu dali na doporuceni do Vasi skolky. Veskera ocekavani se naplnila na 100% a i pres geny, ktere Evu predurcovaly spis k introvernimu chovani, se Vam konstatni praci ve skupinach, mluvenim pred ostatnimi (ani nevim co vse s nimi delate) v ni tu ostychavost odbourat.

Samotneho me mrzi, ze jsem nechodil do podobne skolky ja sam, mohl jsem mit detstvi jednodussi. Samotne prijimaci rizeni zpetne hodnotim jako vetsi stres pro rodice nez pro dite, protoze IQ test a testovani zralosti se Eve zdal „pro mimina“ a tim padem se dostala podle vysledku a zpetne vazby od skol (PORG a Open Gate) jako jedna z nejlepsich. Udelalo nam to ohromnou radost a pri analyze duvodu prisuzuju zasadni vliv prave Vasi skolky (doma ji trenuju v matematice atd ale to ani nestacila prevest protoze se na to nikdo neptal).

Drzim Vam palce v dalsim rozvijeni skolky a pokud situace doma dovoli tak brzo budete mit na starosti dalsi Kacenku.

Vojtěch K.

Prosinec 2014

Dobrý večer, díky za video, je výborné, holkám jsme ho musely pouštět čtyřikrát za sebou. My máme ze soboty spoustu pěkných fotek, pár Vám jich zasílám. Už jsem psala Adéle, že se nám celé dopoledne moc líbilo. Mějte se hezky. 🙂

Klára K.

Říjen 2014

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za báječný Summer Camp ve Špindlervě Mlýně. Kluci jsou oba moc spokojeni, což u nich nebývá zas tak bežné.. 😉 Už se těší, až budou doma vyrábět zmrzlinu (teď to nejde, jsme v Alpách).

A.M.

Červenec 2014

Moc děkujeme zá úžasný týden na Summer Camp Černošice! Děti byly naprosto nadšené z Lotte a všech věcí a akcí, které s nimi podnikala. 

CH.K.

Červenec 2014

Dobry den, dekuji mnohokrat za informace. Martin jiz byl na prazdninach v Dansku, kde se svymi vrstevniky mluvil anglicky. Poprve tedy vyuzil sve znalosti od Paula. Moc dekujeme. Je prima. Diky nemu Martin krasne rozumi anglicky a muze ji take aktivne pouzivat. Jsme mu moc vdecni.

Marcela M.

Červenec 2014

Dobrý den, moc děkujeme za zvládání našich děvčat – Vám i všem zodpovědným, hravým a trpělivým učitelkám. Holkám se ve školce líbí a my oceňujeme nejen angličtinu, ale i bohatý program, který je rozvíjí po všech stránkách. Děláte dobrou práci. 

L

Červen 2014

Dobrý den, děkuji za hodnocení dětí a jejich pokroků. Výuka kluky letos bavila, hlavně s Filipem to musela být občas fuška, ale Greg ho myslím dokázal zaujmout. S Gregem jako lektorem jsme byli velmi spokojeni, zařadila bych ho do Top3 z našich letitých zkušeností s lektory z Kryštofa. 

Dita N.

Červen 2014

 Chtěla bych Vám poděkovat za veškerou péči, kterou jste nám během těch mnoha let věnovala. Jsem ráda, že i díky Kryštofovi si Míša angličtinu zamilovala a dostala se na takovou úroveň, že může číst i knihy Agathy Christie v originále. Přeji Vám hodně zdraví, štěstí a spokojených žáků.

Jitka K.

Červen 2014

Dobrý den, velmi děkuji za Vaši zprávu a hodnocení Emy od jejího pana učitele Paula. Mám radost za Eminy pokroky v jazyku a děkuji panu učiteli za jeho práci a trpělivost s dětmi.

J.

Červen 2014

Dear Sona, Dear Paul, thank you for your report about Thomas ‚ level of English. We appreciate your approach. It is therefore time to say „thank you and good luck“.

Jan a Lucka

Červen 2014

Dobrý den, ze srdce děkuji za organizování a zprostředkování přednášek v Černošicích – byla jsem na všech kromě poslední (to šel můj manžel a byl nadšen) a ze všech jsem si něco vzala, co mě oslovilo. Jsem za možnost zúčastnit se velmi ráda.

Martina G.

Červen 2014

Dobrý den, ráda bych poděkovala za vydařený diploma day. Pokud by byl k dispozici záznam, prosím dejte vědět, ráda bych ho ukázala babičkám a dědečkům… V tom zmatku jsem ani nestačila vyjádřit naší velkou spokojenost s novým jídelníčkem. Takže tak činím alespoň touto cestou dodatečně. Kluci jsou moc spokojení, takže díky moc.

Klára Š.

Červen 2014

Dobrý den,moc děkuji za organizaci, za daný test. Vyrozuměla jsem, že body a tomu odpovídající hodnocení „gut“ značí, že kluci test udělali? Usmívám se nad tím, že ač Honza mladší, má test lepší než Kuba a je mi jasné, že Kubův handicap „psát“ a „číst“ je napříč všemi světovými i rodnými jazyky.. Opravdu děkuji za danou jazykovou péči.

H.Č.

Červen 2014

Dobry vecer, chtela jsem vam podekovat za tyden, ktery si Boris naramne uzil. Nezavrel do vecera pusu a porad jen vypravel a vypravel – mel o cem. Diky.

Veronika B.

Červen 2014

Dobrý den, tak od návratu slyšíme jen nadšené vyprávění o SpringCampu 🙂 je to paráda. Krakonošův kuskus byl no.1, to prý, když se naučím, budu nejlepší máma :-)) Tak nevím, co s mým kuchařským uměním vyvedu. Děkujeme.

Erika P.

Červen 2014

Thank you ladies all so much for the lovely and delicious brunch in Skalka this Saturday!

Svatka

Květen 2014

Dobrý den, dnes jsem zaskočila za babičku i dědu a byla jsem opravdu potěšená! Děti krásně pracovaly, byly veselé a spokojené a bylo vidět, jak rády se dozvídají nové věci.. 😉 Díky!

Erika P.

Duben 2014

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přednášku a vše co kolem toho děláte. Vím, že se moc snažíte a o naše děti pečujete více než zodpovědně, proto mnohokrát děkuji. Moc se těším na další téma, jelikož získané informace mohu využít u těch svých povedených kvítek. 🙂 

Lucie K.

Leden 2014

Mockrát Vám a celému týmu školky Kryštof děkujeme (especially to Marielle, Georgiana and Sofie)! Školka byla pro Artema jako druhý domov a my jsme byli vždy plně spokojení. Děkujeme.

Vladimír P.

Prosinec 2013

Nela i my rodiče jsme nadšení. Velmi se v angličtině zlepšila, pěkně čte, rozumí a za ty tři měsíce udělala v angličtině větší pokrok než ve škole za tři roky!!! Příští rok ji určitě přihlásím přímo k Vám do jazykovky.

Andrea Ch.

Listopad 2013

Díky moc za super fotky. Vždycky se na ně díváme i s Jamesem, moc rád se na ně dívá znovu a znovu a ‚vypráví‘ nám o tom. 🙂

S.Ch.

Listopad 2013

Moc děkujeme za Halooween. Beka byla – a stále je – nadšená. 

Jitka S.

Listopad 2013

Chtěli jsme vám touto cestou poděkovat za páteční „maškarní“. Boris byl nadšený (již se ptal, kdy může opět v noci spát ve školce) a Albert, přes počáteční rozpaky, se hezky rozproudil a roli nejstaršího si užil.

B.

Listopad 2013

Matěj i David jsou úplně nadšení z Jamese. Velmi si s ním rozumí. James se s nimi jak učí, tak si hraje, takže se vůbec nenudí a baví je to. Kolik se toho naučí, zatím nedokážu posoudit, ale oba si pamatují z hodin, co se učí.

Lenka M.

Říjen 2013

Srdečně Vás zdravíme z Jakarty! Tedy klobouk dolů, dívala jsem se tentokrát i na Váš web a jste neúnavní!! Program INDIE mi přijde naprosto úžasný. Filmové soboty zní také skvěle, škoda, že odsud se domů dostaneme jen 2x ročně. Stále nás to nutí si uvědomovat, že nebýt Kryštofa, tak naše děti by tak hladce nezapadly do mezinárodních škol. Nehledě k tomu, že stále vzpomínají např. na Penzion Slunečnice a co dělaly s kterým lektorem, např.jak Debashish rozbil na SummerCampu meloun o zem apod.

L.

Září 2013

Ani nevíte, jakou jste nám udělali radost. Díky moc za email a za obrázek. Moc si ceníme této kominikace ze strany školky a nejen proto už teď máme radost, že jsme Jamese přihlásili na správné místo. Zvláště po několikaměsíční zkušenosti se školkou, která se ne a ne podělit o to, co tam vůbec s dětmi dělají a o celkové organizaci a fotodokmentaci ani nemluvím.. Jsme rádi, že jsme s vámi. 🙂

S.Ch.

Září 2013

Lukášek přišel v pondělí z hodiny s Jamesem nadšený, moc se mu to líbilo. Tak teď jen doufám, že mu to vydrží. 🙂 Děkuji.
Dana J.

Září 2013

Albert se vrátil ze Špindlerova Mlýnu opravdu spokojený a ve velmi dobré náladě, a to i přes jeho nezbytné občasné truchlení. Chtěli jsme vám společně poděkovat za skvělý program po celý týden.

Albert a Veronika

Červenec 2013

Hugo byl nadšený hned po první hodině. Hned mi něco četl a vyprávěl. No prostě má úplně jinou chuť a na angličtinu se těší. Od úterý si pořád prohlíží učebnici a všem, kdo k nám přijde, ji ukazuje.

D.Z.

Září 2013

Dobrý den, mnohokrát díky za halloweenský večer, Rebeka byla nadšená.

J.S.

Září 2013