fbpx

Docházkové a pobytové tábory 2021­!

DOCHÁZKOVÝ LETNÍ TÁBOR

Již po 18. jsme pro vaše děti připravili docházkové tábory v lokalitách Praha 10- Skalka a Praha západ-Černošice.

Dětem se po celou dobu bude věnovat náš zkušený a prověřený lektorský tým, který připraví nejen jazykové hry ale i spoustu pohybových s pobytem na čerstvém vzduchu. Vše v nonstop v angličtině! Dalším průvodcem jednotlivých týdnů bude i vybraný filmový příběh.

BONUS PRO NAŠE ABSLOVENTY(tj. děti, které se již zúčastnily alespoň jednoho z našich táborů v uplynulých letech)ve výši 300 Kč pro každého, kdo přivede na náš tábor nového kamaráda, t.zn.někoho, kdo s námi na táborech ještě nebyl.

Děti se mají na co těšit a my se už nyní těšíme na ně 🙂

Více v příloze včetně přihlášky. Pokud si přejete denní plán našeho docházkového tábora, neváhejte napsat. Rádi ho zašleme.

NABÍDKA (ke stažení v PDF)

PŘIHLÁŠKA (ke stažení v PDF)

 

POBYTOVÝ LETNÍ TÁBOR ve Frýdlantu

Již po 13. jsme ho naplnili spoustou smysluplných jazykových  i sportovních aktivit , dětem tak přinesou hodně dobré nálady a smíchu.

Dětem se po celou dobu bude věnovat náš zkušený a prověřený lektorský tým, který připraví nejen jazykové hry ale i spoustu pohybových s pobytem na čerstvém vzduchu. Vše v nonstop v angličtině!

Dalším průvodcem bude i kvalifikovaný tým sportovních instruktorů a vybraný filmový příběh.

Děti se mají na co těšit a my se už nyní těšíme na ně.

BONUS VE VÝŠI 300 Kč PRO KAŽDÉHO, KDO PŘIVEDE NA NÁŠ TÁBOR NOVÉHO KAMARÁDA, T.ZN.NĚKOHO, KDO S NÁMI NA TÁBORECH JEŠTĚ NEBYL.

NABÍDKA_POBYTOVÝ

PRIHLÁŠKA_POBYTOVÝ

Anglická školka Kryštof

Kryštof
Club Junior

 

KLC
pro dospělé