fbpx

Zápis na nový školní rok

Dětství je čas objevování

Nabízíme bezpečné rodinné prostředí v krásné nové budově vybavené filtry pro čištění přiváděného vzduchu, maximálně vzdušné a světlé moderní učebny, venkovní hřiště i upravené okolí školky.

Jsme otevření vůči rodičům, lektorský tým a vybavení našich učeben umožňuje vysokou úroveň i odpoledních kroužků.

Uvědomujeme si důležitost pohybu, jezdíme na kole, lyžujeme, plaveme i bruslíme.

Přechod na základní školy je pro naše děti hračkou. 🙂

Ačkoli naučíme vaše děti perfektně anglicky, nepovažujeme se za vzdělávací instituci. Disponujeme zkušenými a kvalitně připravenými lektory, kteří vytvářejí takové prostředí, ve kterém děti snadno objeví svůj potenciál. Nabízíme jim pomocnou ruku, aby postupně dokázaly vše samy. Děti v předškolním věku vidíme jako bezednou studnu kreativity a inspirace. Nejen proto víme, že k úspěšnému objevování potřebují svobodu a prostředky. A to je přesně to, co jim poskytujeme. Pomáháme vašim dětem objevovat Nový svět!

1. Cizí jazyky výlučně s rodilými mluvčími

Jsme pyšní na to, že naše školka má tým certifikovaných lektorů z nejrůznějších koutů světa. Jejich celodenní přítomnost přináší výsledky ve velmi krátkém čase (efekt tzv. imerze do jazyka).

2. Osobní a přátelský přístup

Školka Kryštof není anonymní řetězec institucí schovávajících se za líbivou image. Jádrem naší školky jsou skuteční lidé, kteří milují děti. Celý personál, od učitelek až po vedení, se každý den snaží o to, aby se každému dítěti dostalo maximální pozornosti (max 6 dětí na učitele/učitelku).

3. Skvělé úspěchy absolventů

To, že máme výborné know-how pro práci s dětmi, nejlépe dokládají úspěchy našich absolventů. U těch totiž není neobvyklé, že například již v patnácti letech úspěšně složí zkoušky CAE. Certifikát CAE je o stupeň nadřazený už tak ceněnému FCE.

,,Jedině děti vědí, co hledají.”
Saint Antoine De Exupéry

… tak se s nimi k nám přijďte podívat, u nás to jistě najdou :).

PŘIHLÁŠKA_ŠKOLKA KE STAŽENÍ

Anglická školka Kryštof

Kryštof
Club Junior

 

KLC
pro dospělé